Richmond polskie biuro księgowe, polska księgowa

Polskie biuro księgowe oferujące pełną obsługę finansową działalności gospodarczej oraz osób zatrudnionych.
Szukasz wsparcia w rozliczeniu księgowym, doradztwa przy zasiłkach? Potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty?
Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas, rozmawiamy po polsku.

Zapraszamy do kontaktu
Telefon: 02032350160
Kom: 07540357002
www.as-accountancy.org.uk

Nasze zadania to min.:

  1. Przygotowywanie i składanie zeznań podatkowych
  2. Prowadzenie dokumentacji finansowej , podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  3. Pomoc w zakładaniu firm – poradzenie w wyborze najlepszej formy prawnej i przeprowadzenie rejestracji firmy
  4. Doradztwo finansowe
  5. prowadzenie rejestru pracowników, sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  6. Usługi związane z rozliczeniem podatku od spadków i darowizn oraz podatku od nieruchomości.
  7. (Benefity8. Tłumaczenia
    Mamy duże doświadczenie w rozliczeniach finansowych.
    Prowadzimy także doradztwo biznesowe oraz kompleksową obsługę administracyjną.

Świadczymy pełny zakres rozliczeń w ramach księgowości finansowej oraz wsparcia w zarządzaniu. Rozliczamy działalności gospodarcze o różnych formach i strukturach.

Zapewniamy duży zakres usług rachunkowych oraz podatkowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.
Zajmujemy się m.in. sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i benefitami.

Oferujemy pełną obsługę finansową działalności gospodarczej a także osób zatrudnionych.
Jeżeli macie jakieś zapytania odnośnie rozliczeń księgowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Nasze księgowe udzielą po polsku specjalistycznej porady i zaproponują stosowne rozwiązania.

Rachunkowość w Wielkiej Brytanii jest regulowana przez brytyjski system prawniczy i rachunkowy. W Wielkiej Brytanii istnieje kilka organizacji zawodowych, które regulują standardy rachunkowości i audytu. Najważniejszą z nich jest The Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW), ale są też inne organizacje, takie jak Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) i Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

W Wielkiej Brytanii istnieją też przepisy regulujące sprawozdawczość finansową, które określają, jakie informacje muszą być uwzględnione w sprawozdaniach finansowych, jakie standardy rachunkowe należy stosować oraz jakie wymagania dotyczą raportowania finansowego. Do najważniejszych przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej należą przepisy Companies Act oraz International Financial Reporting Standards (IFRS).

W Wielkiej Brytanii funkcjonuje też system audytu, który jest regulowany przez Financial Reporting Council (FRC). FRC nadzoruje działalność brytyjskich firm audytorskich i określa standardy audytu. Firma audytorska musi być zarejestrowana w FRC, aby móc wykonywać audyty w Wielkiej Brytanii.

Contacts:
Posted by: admin on