Newham polskie biuro księgowe, polska księgowa

Polskie biuro rachunkowe prowadzące pełną obsługę rachunkową działalności gospodarczej oraz osób zatrudnionych.
Potrzebujesz pomocy w rozliczeniu finansowym, doradztwa przy zasiłkach? Musisz przetłumaczyć dokumenty?
Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas, rozmawiamy po polsku.

Zapraszamy do kontaktu
Telefon: 02032350160
Kom: 07540357002
www.as-accountancy.org.uk

Nasze zadania to min.:

  1. Przygotowywanie i składanie zeznań podatkowych
  2. Prowadzenie ksiąg rachunkowych , podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  3. Pomoc w rejestracji działalności gospodarczej – poradzenie w wyborze najodpowiedniejszej formy prawnej i prowadzenie formalności rejestracyjnych
  4. Doradztwo finansowe
  5. prowadzenie rejestru pracowników, sporządzanie list płac oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  6. Usługi związane z rozliczeniem podatku od spadków i darowizn oraz podatku od nieruchomości.
  7. (Benefity8. Tłumaczenia
    Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług finansowych.
    Prowadzimy także doradztwo biznesowe i pełną obsługę administracyjną.

Prowadzimy pełny zakres rozliczeń w ramach księgowości rachunkowej oraz zarządczej. Rozliczamy firmy o różnych formach i strukturach.

Zapewniamy szeroki zakres usług księgowych i podatkowych dla klientów biznesowych a także indywidualnych.
Zajmujemy się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, deklaracji podatkowych i planowaniem finansowym.

Oferujemy pełną obsługę finansową działalności gospodarczej a także osób zatrudnionych.
Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące rozliczeń księgowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Nasze księgowe udzielą po polsku profesjonalnej porady i zaproponują stosowne rozwiązania.

Wielka Brytania ma jedną z najsilniejszych i najbardziej rozwiniętych gospodarek na świecie, a rachunkowość odgrywa w niej kluczową rolę. W Wielkiej Brytanii istnieją różne rodzaje rachunkowości, w tym rachunkowość finansowa, zarządcza, podatkowa i audytorska.

Rachunkowość finansowa jest używana do sporządzania sprawozdań finansowych, które przedstawiają sytuację finansową firmy, wynik finansowy oraz przepływy pieniężne. Firmy w Wielkiej Brytanii są zobowiązane do przestrzegania standardów rachunkowości, w tym International Financial Reporting Standards (IFRS).

Rachunkowość podatkowa jest związana z obliczaniem podatków, które należy zapłacić. W Wielkiej Brytanii istnieją różne rodzaje podatków, w tym podatek od wartości dodanej (VAT), podatek dochodowy i podatek od spadków i darowizn.

Contacts:
Posted by: admin on