Hackney polskie biuro księgowe, polska księgowa

Polskie biuro rachunkowe oferujące pełną obsługę rachunkową firm oraz osób zatrudnionych.
Szukasz wsparcia w rozliczeniu księgowym, pomocy przy benefitach? Potrzebujesz przetłumaczyć pisma?
Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas, rozmawiamy po polsku.
Zapraszamy do kontaktu
Telefon: 02032350160
Kom: 07540357002
www.as-accountancy.org.uk

Nasze zadania to min.:

  1. Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych
  2. Prowadzenie ksiąg rachunkowych , podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  3. Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej – porady w wyborze najodpowiedniejszej formy prawnej i prowadzenie formalności rejestracyjnych
  4. Doradztwo finansowe
  5. prowadzenie rejestru pracowników, sporządzanie list płac i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  6. Usługi związane z rozliczeniem podatku od spadków i darowizn oraz podatku od nieruchomości.
  7. (Benefity8. Tłumaczenia
    Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu usług finansowych.
    Prowadzimy także doradztwo biznesowe a także pełną obsługę administracyjną.

Świadczymy pełny zakres usług w ramach księgowości finansowej oraz wsparcia w zarządzaniu. Rozliczamy firmy o różnych formach i profilach.

Zapewniamy szeroki zakres usług rachunkowych i podatkowych dla klientów biznesowych a także indywidualnych.
Zajmujemy się m.in. sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych, doradztwem w zakresie podatków oraz benefitami.

Oferujemy pełną obsługę finansową działalności gospodarczej a także osób zatrudnionych.
Jeśli macie jakieś zapytania dotyczące rozliczeń rachunkowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Nasi pracownicy udzielą po polsku profesjonalnej porady i zaproponują stosowne rozwiązania.

W Wielkiej Brytanii księgowość jest regulowana przez brytyjską Radę ds. Księgowości (ACCA). Księgowi w Wielkiej Brytanii muszą uzyskać uprawnienia ACCA, aby pracować w tej dziedzinie.

ACCA jest członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC), co oznacza, że ​​brytyjskie standardy księgowe są zgodne z międzynarodowymi standardami. Księgowość w Wielkiej Brytanii obejmuje szeroki zakres usług, w tym księgowość finansową, zarządczą, podatkową, audytorską oraz doradztwo finansowe.

Brytyjska księgowość finansowa opiera się na standardach księgowych (FRS). FRS jest używany do sporządzania sprawozdań finansowych i zapewnia standardowe metody raportowania wyników finansowych.

Księgowość zarządcza obejmuje analizę kosztów, planowanie budżetowe i zarządzanie ryzykiem finansowym. Księgowość podatkowa zajmuje się zagadnieniami związanymi z podatkami, takimi jak rozliczenia podatkowe i doradztwo podatkowe.

Contacts:
Posted by: admin on